Poslání e-mail marketingu

Protože si svých zákazníků vážíme, děláme vše pro to, aby se dozvěděli o novinkách, akcích a výhodách, které pro ně pravidelně připravujeme. Vždy nás mrzí, když se od svých zákazníků dozvíme, že kdyby o výhodné nabídce věděli, určitě by ji využili a že tentokrát ji nevyužili proto, že se o ní nedozvěděli.

Proto čas od času využijeme možností elektronické komunikace a rozešleme svým zákazníkům obchodní sdělení s přehledným výčtem toho, co můžeme nabídnout a jaké výhody u nás mohou zákazníci získat.

E-mail marketing korektně

Ale pozor: Nikdy nerozesíláme nevyžádanou poštu (SPAM) a nikdy nechceme svého zákazníka nijak obtěžovat. Vždy děláme vše pro to, aby naše rozesílky byly správně cílené a načasované. I tak se ale může stát, že někoho z našich zákazníků informační e-mail neosloví. Proto u každého obchodního sdělení nabízíme možnost odhlásit jeho příjem jedním kliknutím na odhlašovací odkaz, tak, jak to ukládá zákon.

Soulad s legislativou a etikou e-mail marketingu

Svým zákazníkům chceme vždy nabídnout to nejlepší. Staráme se tedy i o to, aby náš e-mail marketing byl v té nejvyšší kvalitě a byl v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném a účinném znění.

Na své e-mailové kampaně necháváme pravidelně dohlížet specialisty na e-mail marketing a abychom ověřili, že je vše, jak má být, vyžádali jsme si také audit na e-mail marketing, jehož úspěšné absolvovánní dokládá kvalitní realizaci e-mail marketingu v souladu s etikou a korektností rozesílání e-mailů.

Databáze e-mailů

Jsme si plně vědomi toho, že každý je denně obtěžován množstvím nevyžádané pošty. Nechceme k tomuto přispívat a databázi e-mailů si proto budujeme sami včetně souhlasů se zasíláním e-mailů. Dále pak pečlivě vybíráme, komu e-mail cíleně rozešleme a komu ne, protože by ho nezaujal. Aby naše cílení bylo opravdu přesné, využíváme k němu kvalitní ochodní databáze firem a data z ověřené obchodní databáze kontaktů.

Technické zajištění

Děláme vše pro to, aby náš e-mail marketing byl funkční a přínosný. Proto jsme se rozhodli svěřit jeho technickou realizaci specializované společnosti. Rozesílání e-mailů je realizováno s využitím systému Mail Komplet, který je neustále vyvíjen a podporován společností Webkomplet, s.r.o.